Gala Fajter Cover Image
User Image
Drag to reposition cover

mówię no flacha na zgodę, wstawaj pijemy, i siedziałem z nim piłem wódkę przy stole i patrzyłem na jego pizdę pod okiem a on mówi - z czego się kurwa śmiejesz, ja mówię posiniało mówię hehehe, a tą pizde pod okiem miał ode mnie. idę się odlać panowie. zet wu.

Prosimy zaloguj się, lub załóż konto na zaDYMKI.pl

Ale najebałem go, i babka mówi.. babcia wychodzi, bo tam mieszkała u ojca "co?! napiliście się?! to wypierdalaj do domu - do mnie mówi. mówię - już się ubieram, ale wziąłem noża z kuchni... wziąłem noża z kuchni i mówię "zapierdole was wszystkich kurwy" i chuj, i ona powiedziała i chuj, odłożyłem tego noża, na drugi dzień przychodzę do starego z flachą zero-pięc bo resztka pieniędzy została, patrze stary na kacu leży na łózko, pizda pod okiem, a ja do niego... ode mnie tą pizdę pod okiem miał - mówię flachę na zgodę przyniosłem. on mówi - cooo? coooo?.

Prosimy zaloguj się, lub załóż konto na zaDYMKI.pl

Mój stary miał nową kobiete i mówił mi że jest w porządku. Ja mówie "co ty pierdolisz, ta suka cie jebie na kase" On wstał, stary wstał i mówi - co ty kurwa gnoju? i łapę do mnie wystawiał, chciał mi liścia wyjebać. A ja go na pizdę, fast attack, bomba w oko kurwa, na brzuch. oddechu nie mógł złapać, sweter miał na sobie, na łeb mu sweter założyłem, bomby od dołu mu walę na nos. Wujaszek nas rozdziela, ja miałem tą koszule co na dziwkach byłem z guzikami, i tak mnie szarpał że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły.

Prosimy zaloguj się, lub załóż konto na zaDYMKI.pl
  • 11 postów

  • Mężczyzna
  • 11/30/-1
  • Co lubisz robić sprzedawanie solidnego łokieto,
  • Mieszka w Poland
  • O nas
  • O kurwa piwo prawie wylałem, widzieliście kurwy ten refleks? To jest kurwa lefreks prawdziwego, chudego byka zwinnego, nie jakiegoś spaślaka i możemy się walić w pizdę gala fighter, wyjebe ci kurwa lewego, to nawet się kurwa cwelu nie skapniesz. Jak ja kurwa butelki piwa łapie kurwa pod nogą jak mi padają, a ty coś pierdolisz, że mi najebiesz, ty kurwo. Zara cię walę na łeb