Znany youtuber "Gural" zatrzymany. Nakłaniał nieletnie dziewczynki do obnażania się przed kamerą

Posted 12 months temu. in YouTube.

Co grozi temu melepecie? Ile tat dostanie? O tym już wkrótce!!!

Znany youtuber "Gural" zatrzymany. Nakłaniał nieletnie dziewczynki do obnażania się przed kamerą

Zachowanie "Gurala" nagłośnił przed tygodniem Ośrodek Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich. "Wulgarny, agresywny wobec słabszych, chętnie poniżający innych korzystając ze swojej oglądalności. Na YouTube obserwuje go ponad 250 tys. osób. Głównie dzieci" - pisał o youtuberze ośrodek.

Ujawnił też dwuminutowe nagranie z kanału "Gurala". W jednym oknie - właściciel kanału. W drugim - młoda dziewczyna.

- Dawaj, lecimy, muszę dupcię zobaczyć - zachęca youtuber.

- Nie wiem, czy masz live'a [transmisję na żywo] - odpowiada niepewnie nastolatka.

 

- Nie mam, siedzę prywatnie - kłamie "Gural", bo transmisję w tym czasie śledzi na jego kanale kilka tysięcy ludzi.

- Dupcię pokażesz, to się napalę. Mogą być też cycki - zachęca dalej. Dziewczyna się rozbiera. Youtuber zachwycony: - Eleganckie! Dwa cyce gole. A teraz dawaj tam na dole.

- A ile masz lat? - dopytuje.

- 13.

 

- Puszczasz się?

- Nie.

Youtuber proponuje też dziewczynce seks: - Za 2 tys. zł chcesz poskakać na ch...? Ale bym cię, k..., ładował.

Nastolatka jest przerażona. - O czym my ze sobą rozmawiamy? - pyta. "Gural" każe jej otworzyć usta. Dziewczyna odmawia. - To wyp..., jeb... cię, frajerze - obraża ją youtuber.

 

Ośrodek poinformował o zachowaniu youtubera prokuraturę. Kilka dni temu serwis Youtube usunął konto "Gurala". O zachowaniu internauty informowało też na swoich stronach internetowych Radio Poznań. Policja zapewniała wtedy, że bada sprawę.

Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, poinformował w piątek o zatrzymaniu youtubera. To 21-letni Grzegorz G. - Pochodzi z województwa lubuskiego. Od pewnego czasu mieszkał jednak w Poznaniu. Stąd nadawał internetowe transmisje. Były otwarte dla wszystkich - powiedział nam Borowiak. Dodał, że decyzja o zatrzymaniu zapadła, gdy youtuber zaczął zmieniać miejsca pobytu: - Istniało ryzyko, że będzie chciał się ukryć.

Jeszcze w piątek mężczyznę przesłuchać ma prokurator. Lista zarzutów będzie długa. Youtuber ma odpowiadać za namawianie nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą internetową, kierowanie gróźb karalnych, nawoływanie do nienawiści i do popełniania przestępstw.

Andrzej Borowiak powiedział nam, że policja zna na razie dane jednej z pokrzywdzonych dziewczynek. To mieszkanka Skarżyska-Kamiennej. Jej rodzice powiadomili miejscową policję. Borowiak zapewnił, że policja będzie szukać kolejnych poszkodowanych.

ZACZERPNIETE Z WYBORCZA.PL
209 Wyświetleń

Mieszka w Poland